Volné pracovní místo  Asistent/ka v realitní kanceláři

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: 28. října 1584/281, Ostrava - Hulváky

Osobní schůzka možná po odeslání životopisu s fotografií na e-mail: použijte odpovědní formulář

Jedná se o obchodní a administrativní podporu na centrále společnosti.

Náplň práce:
-Poskytování veškerého administrativního zázemí (korespondence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů a smluv, realitní inzerce, zajišťování fotografií..)
-Podpora oddělení finančního servisu
-Denní komunikace s makléři společnosti

Požadujeme:
-Minimálně středoškolské vzdělání, příjemné vystupování, komunikativnost, časovou flexibilitu, výborné organizační schopnosti, pozitivní přístup
-Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) a práce s internetem
-Řidičský průkaz sk. B
-Praxe v oboru realit velkou výhodou

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016