Volné pracovní místo  Asistent/ka vedení s výbornou angličtinou

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava, centrum
Kontakt: použijte odpovědní formulář - zaslat CV.

Pro společnost působící v centru Ostravy hledáme kandidáty na pozici Asistenta/ky s výbornou znalostí anglického jazyka (min. úroveň B2).

Pracovní náplň:
Pečovat o pravidelnou administrativu, kterou je zejména: korespondence, kontrola formální stránky materiálů předkládaných vedení, příprava písemných materiálů pro jednání vedení, evidence a archivace smluv, evidence docházky, práce s anglickými texty.
Příprava podkladů pro účetnictví.
Zajištění chodu kanceláře.

Jedná se o velmi zajímavou, různorodou a kreativní práci. Na nového kolegu čeká prostor pro osobní růst a práce v příjemném a mladém prostředí.

Požadujeme:
Min. středoškolské vzdělání s maturitou, znalost AJ na pokročilé (aktivní) úrovni, znalost MS Office, dobré komunikační a organizační dovednosti, pečlivost, samostatnost a časovou flexibilitu.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail použijte odpovědní formulář a do předmětu napište "Asistentka".

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016