Volné pracovní místo  Automechanici nákladních vozidel

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Boženy Němcové 768, 294 71 Benátky nad Jizerou

Prvotní kontakt: tel.: použijte odpovědní formulář (10-17 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Odpovědnost
  • Časová flexibilita
  • Pracovní nasazení
  • Řidičský průkaz

Nabízíme:
  • HPP
  • Jistotu stabilní firmy
  • Přímé jednání a individuální přístup
  • Výplata mzdy v řádném termínu
  • Nástup možný ihned
  • Pracovní doba Po - Pá 7:30 - 16:00

Náplň práce:
  • Diagnostika závad nákladních vozidel
  • Vykonávání oprav
  • Servis a opravy vozidel dle potřeby
  • Vzájemná spolupráce s kolegy, dodavateli, aj.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.7.2019

Máte zájem o nabídku Automechanici nákladních vozidel?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lubomír Haken, jednatel z HAKEN TRANSPORT s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Automechanici nákladních vozidel

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.