Volné pracovní místo Automechanici

22.4.2016
BMW service Chotětov s.r.o.
Místo pracoviště
Prokopova 4, Chotětov, 294 28, Chotětov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Prokopova č.p. poslat email Chotětov
Prvotní kontakt: telefonicky: poslat email (po-pá 8–17 h.) nebo emailem: poslat email
Náplň práce: oprava vozidel značky BMW a jejich servis.
Požadavky: vyučení v oboru, praxe a zájjem o značku BMW výhodou, zodpovědný a svědomitý přístup k práci.
Nabízíme motivační mzdu, silné zázemí s přátelským kolektivem a možnost bydlení přímo v areálu firmy.

Podobné nabídky práce

AUTOMECHANIK PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA
Mosolf Automobillogistik s.r.o. Kosořická 77, 294 41 Dobrovice Plný úvazek
včera
včera
Pracovník pro kontrolu vozidel
Manuální kontrola osobních vozidel. Práce venku. Práce je možná brigádně nebo na hlavní pracovní poměr.
Mosolf Automobillogistik s.r.o. Dobrovice Plný úvazek, Brigády
včera
Operátor výroby pro Škoda Auto - 30.000 Kč/měs. po zkuš.době
- práce ve 3 směnném provoze (6.00, 14.00, 22.00 hod.) - montáž - provádění montážních prací na montážní lince vozů - práce v taktu, pracovní náplň se odvíjí dle daného pracoviště, rotace na pracovištích - provádění nenáročných mo ...
ADECCO spol.s r.o. Kvasiny Plný úvazek
aktivní
Automechanici, autoelektrikáři
Místo výkonu práce: Pražská <!--poslatEmail-->Benátky nad Jizerou 1 Náplň práce: údržba a opravy nákladních automobilů, zajištění mobilního servisu. Požadavky: ŘP sk. B, C, klempířské, lakýrnické a svářečské práce výhodou, spolehl ...
MTC activity s.r.o. Pražská 707, Benátky nad Jizerou Plný úvazek
aktivní
Mechanici pneuservisu
Místo výkonu práce: Laurinova č.p. 92/32 Mladá Boleslav IV 293 01 Mladá Boleslav 1 Požadavky: dobrý zdravotní stav, pracovitost, vztah k automobilům, ŘP sk. B, práce s PC (auto-diagnostika), práce ve skladu. Pracovní doba po-pá 7 ...
Jakub Seidl - AUTOPARTNER Laurinova 92/32, Mladá Boleslav Plný úvazek