Volné pracovní místo  ŘIDIČ/-KA, SILNIČÁŘ/-KA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ŘIDIČ/-KA, SILNIČÁŘ/-KA
  • PP na dobu neurčitou, termín nástupu dle dohody
  • Náplň práce: Řízení motorových vozidel a obsluha stavebních strojů a mechanismů.
Práce spojené s výkonem zimní údržby silnic, zejména posyp vozovek chemickým nebo inertním materiálem a pluhování. Práce spojené s výkonem běžné údržby silnic údržbového charakteru, práce při vodorovném dopravním značení. Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy. Práce při údržbě součástí a příslušenství silnic I., II. a III. třídy. Pohotovost k výkonu zimní údržby. Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP, požární ochrany a životního prostředí.
  • Požadujeme: SOU technického zaměření. Praxe v oboru minimálně 2 roky výhodou. Profesní ŘP sk. C, příp. CE, dopravně psychologické vyšetření. Řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě -výhodou. Obsluha stavebních strojů, motorové pily a křovinořezu - výhodou.
  • Nabízíme: Dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky. Mzdové ohodnocení od 17.000,--Kč (s průkazem strojníka stavebních strojů 18.000,--Kč) + prémie, odměny. Průměrná měsíční mzda Kč 24.000,--Kč.
  • Životopisy zasílejte na adresu: použijte odpovědní formulář nejdéle do 15. 2. 2016.
Do předmětu uveďte "Řidič, silničář TU". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru. Úplné znění inzerátu naleznete na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Benefity

  • Jiné výhody - stravenka Kč 90,--
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017