Volné pracovní místo  Automechanik

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 13 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní pozice: Automechanik
Místo výkonu práce: Šumperk
Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
  • Provádění oprav autobusů, nákladních a přípojných vozidel.
  • Znalost práce s diagnostickými přístroji.
Očekáváme:
  • Vyučení v oboru autoelektrikář nebo automechanik nebo příbuzném oboru.
  • Fyzická zdatnost a manuální zručnost.
  • Zájem o obor.
  • Spolehlivost, dobrou pracovní morálku.
  • Výhodou praxe a pracovní zkušenosti.
Nabízíme:
  • Nástup možný ihned.
  • Mzda od 13.500,- + pohyblivá složka podle výkonu.
  • Zázemí stabilní české společnosti.
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání.
  • Zajímavou, různorodou práci.
  • Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravné a další benefity.
použijte odpovědní formulář
K výběrovému řízení nejlépe životopis s sebou. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.7.2016