Volné pracovní místo Automechanik

19.7.2016
Fa RENE a.s.
Místo pracoviště
Hlavní 408/141, Lačnov, 568 02, Svitavy
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

AUTOMECHANIK
Pracovní náplň: opravy vozů Mercedes – Benz
Požadujeme: vyučen v oboru automechanik, zkoušky a opravy vozidel + praxe 2 roky na podobné pozici vítána, ŘP sk. B podmínkou, C výhodou. směny 7:00 – 15:45 a 9:15 – 18:00 hod.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Podobné nabídky práce

Automechanik/čka nákladních automobilů
Požadujeme: - svářecký průkaz a klempířské znalosti výhodou - částečná znalost elektriky a diagnostiky automobilů - chuť učit se novým věcem - spolehlivost a pečlivost Nabízíme: - možnost rozšíření řidičského průkazu - práci na je ...
Surety jobs s.r.o. 121, Cerekvice nad Loučnou Plný úvazek
týden
Obsluha pneuservisu
Praxe v oboru, řidičský průkaz sk. B ( sk. C,T vítána) Doprava na místo stavby firemním vozidlem z bydliště.
ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o. 146, Svojanov Plný úvazek
týden
automechanik - autoelektrikář
Požadovaná profese: automechanik - autoelektrikář Pracovní náplň: opravy a servis osobních vozidel Požadujeme: vyučen v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů a pod., Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, stravenky, ...
AUTOPROFIT s.r.o. Mýtní 726/2, Svitavy Plný úvazek
aktivní
Servisní pracovník- dílna, oprava vozidel
Požadujeme pracovníka na opravu a údržbu vozového parku a techniky v areálu společnosti: " ŘP B " Samostatnost " Vyučen v oboru, nebo praxe v oboru
Technické služby Moravská Třebová s.r.o. Zahradnická 1412/21, Moravská Třebo... Plný úvazek
aktivní
Mechanik osobních a nákladních automobilů
Josef Hrnčíř Zadní 182/3, Svitavy Plný úvazek
aktivní
Automechanik
Pracovní náplň: servis a opravy motorových vozidel Požadujeme: praxi v oboru min. 3 roky, ŘP B Výhody: příspěvek na obědy + další zaměstnanecké benefity
MOBILSERVIS s.r.o. Bezručova 1147/9, Svitavy Plný úvazek