Volné pracovní místo  Automechanik

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 16 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný IHNED.

Požadavky:
Vyučení v oboru není podmínkou, zkušenosti s autodiagnostikou vítány, podmínkou je samostatnost, praxe, spolehlivost, pracovní disciplína.

Pracovní náplň:
Provádění kompletního servisu - oprava podvozků, brzd, pohonných agregátů, údržby, kompletace vozu po nehodě , apod.

Nabízíme:
Penzijní připojištění, profesní růst, odměny z výkonu, servis vlastního vozu za režijní náklady, možnost pružné pracovní doby.

Zájemci se mohou hlásit:

Požadované dovednosti

  • Jiné - zkušenosti a autodiagnostikou; samostatnost; spolehlivost

Benefity

  • Jiné výhody - - penzijní připojištění; profesní růst; možnost pružné pracovní doby
  • Naturální výhody - - servis vlastního vozidla za režijní náklady
  • Zvláštní prémie - - odměny z výkonu

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), osoby s potřebou bezbariérového vstupu.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2018