Volné pracovní místo  Baliči hotových výrobků

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–29 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Chelčického 1932, 470 01 Česká Lípa

Požadavky:
Důslednost, pozornost, pečlivost, manuální zručnost, dobrá fyzická kondice a uživatelské znalost PC.

Pracovní náplň:
Hotové výrobky, tj. skleněné asférické čočky do automobilových reflektorů, se balí do předem určených fólií a kartonů, poté se opatří správnými etiketami a převážejí do skladu. Veškeré údaje se zadávají do programu. JEDNÁ SE O FYZICKY NÁROČNOU PRÁCI (PŘEBALOVÁNÍ A PŘEMISŤOVÁNÍ TĚŽKÝCH KARTONŮ) - vhodnější pro muže.

Pracovní poměr uzavíráme na dobu určitou na 1 rok s cílem přechodu na dobu neurčitou v případě splnění námi požadovaných parametrů. Práce probíhá ve 12-ti hodinových směnách, krátký, dlouhý týden.

Nabízíme: dovolenou 26 dní, stravenky v hodnotě 90-100 Kč, příspěvek na dioptrické brýle, na školku a dětskou rekreaci.

1. kontakt pouze e-mailem!!!

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky, přísp. na dioptrické brýle, na školku a dětskou rekreaci
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.2.2016 do 31.1.2017