Volné pracovní místo  Bankovní poradce/kyně - Jeseník

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt písemný nebo telefonický

Náplň práce:
  • denně se potkávat se zajímavými lidmi a pomáhat jim plnit si své sny
  • stát se rodinným lékařem přes finance a radit klientům, jak dobře hospodařit
  • aktivně nabízet produkty České spořitelny a zlepšovat své obchodní dovednosti
  • operovat s hotovostí a mít na starosti peněžní transakce
  • pracovat ve velké bance, kde se toho můžete hodně naučit

Požadavky zamětnavatele:
  • jste rád/a v kontaktu s lidmi a komunikační dovednosti patří mezi vaše silné stránky
  • nečekáte na úkol, dokážete aktivně oslovit klienta
  • máte otevřenou hlavu a chcete se učit nové věci
  • pracujete zodpovědně a je na vás spolehnutí
  • máte min. SŠ vzdělání (maturita) a férovost a slušnost je vám vlastní

Nabídka zaměstnavatele:
  • dělat práci, která má skutečně smysl
  • zdokonalit své prodejní dovednosti, získat skvělý přehled v bankovním oboru
  • rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí vzdělávacích programů šitých na míru
  • získat motivující odměnu za dobře odvedenou práci
  • vybrat si z široké nabídky volnočasových a finančních benefitů
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok

Zaměstnanecké výhody: 5 dní dovolené navíc, stravenky, 5 dní sick days, 2 dny na charitu, kafetérie, zvýhodněné produkty zaměstnavatele, nadstandardní příspěvky na životní a penzijní spoření, atd.

Zájemci se mohou hlásit:

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 28.7.2016 do 27.7.2017