Volné pracovní místo  bezpečnostní pracovník/ce pro převoz hotovosti

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Prosím pošlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář a uveďte požadovanou profesi a místo výkonu práce Plzeň.Kontaktovat lze telefonicky od 9:00 do 15:00 hod na tel.č. použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
Řízení speciálního osobního vozidla
Bezpečnostní jištění kolegy
Ruční manipulace s břemeny - přebírání, předávání a ukládání hotovosti a cenin,
Zajištění komunikace s operačním střediskem
Obsluha speciálního vozidla, střelné zbraně, spojové techniky
Požadujeme:
Ukončené střední vzdělání (minimálně vyučen)
Spolehlivost a čestnost
Čistý trestní rejstřík podmínkou
Dobrý zdravotní stav (fyzická zdatnost - manipulace s břemeny) podmínkou
ŘP sk. B (sk. C + prof. pr. výhodou)
Zbrojní průkaz k výkonu zaměstnání (možno vyřídit i po nástupu)
Certifikát kvalifikace strážný (zprostředkujeme)
Nerovnoměrně rozložená pracovní doba s nepravidelným nástupem
Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
Možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace
Příspěvek na stravné, ošatné, příspěvek údržbu uniformy, příspěvek na pořízení zbrojního průkazu, náborový příspěvek ve výši 5000,- Kč

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.7.2016