Zařazeno v oborech:
Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Pracovník ostrahy, Vrátný
Lokalita:
Rakovník
Zveřejnil:
Úřad práce Praha 4
Může se Vám hodit:
Pracovník ostrahy Rakovník, Vrátný Rakovník

Volné pracovní místo Bezpečnostní pracovník/ce - Rakovník

17.6.2016
Mark2 Corporation Czech a.s.
Místo pracoviště
Plzeňská 2572, Rakovník II, 269 01, Rakovník
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády, Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt.

Náplň práce:

  • Ochrana a ostraha majetku klienta
  • Komunikace s návštěvníkem – poskytování potřebných informací
  • Kontrola a organizace pohybu majetku
  • Kontrola čistoty a vybavení střeženého objektu
  • Identifikace organizovaných skupin kapsářů a podpora při jejich eliminaci

Požadavky:

  • Chuť pracovat
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Bohatý motivační program
  • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
  • Možnost zajištění ubytovny

Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku poslat email nebo pište na e-mail poslat email (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)