Volné pracovní místo Bilanční účetní

3.6.2016
stauner palet s.r.o.
Místo pracoviště
143, Starý Klíčov, 345 01, Mrákov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: běžné účetní operace, měsíční, kvartální a roční závěrky dle platných zákonů, statistiky a vyhodnocování, příprava výkaznictví pro naše finanční oddělení, úkoly z daňové oblasti – daň z příjmu, daň z přidané hodnoty, daň z obratu.
Požadujeme: ukončení vzdělání ekonomického směru (preferované zaměření IFRS-bilanční účetnictví nebo adekvátní odborná kvalifikace), min. 2letá praxe na obdobné pozici, dobrá komunikativní znalost NJ, dobrá znalost práce na PC – MS Office, důslednost, samostatnost, spolehlivost.
Nabízíme: moderní pracovní prostředí, odpovídající zaučení, k fixní části platu prémie, mobilní telefon, notebook, firemní jazykový kurz, závodní stravování, řešení dopravy do zaměstnání zajištěno. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Životopisy v ČJ a NJ posílejte na uvedenou e-mailovou adresu.