Volné pracovní místo Brigáda - Roznos novin

6.9.2016
Česká pošta, s.p.
Místo pracoviště
Palackého třída 1233, Zelené Předměstí, 530 02, Pardubice
Pracovní poměr
Brigády, Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice 2
Náplň práce:
*roznos denního tisku pondělí až sobota v brzkých ranních hodinách.
Zaměstnanecké výhody:
*práci na základě Dohody o pracovní činnosti nebo Dohody o provedení práce
*nástup dle domluvy
Místo je vhodné i pro absolventy a mladistvé.
První kontakt e-mailem.

Podobné nabídky práce

Řidič - kurýr
Rozvoz zásilek po Praze a ČR.
JOBSYSTEM s.r.o. Praha a celá ČR Plný úvazek
aktivní
Kurýr/ka
místo výkonu práce Pardubice Požadavky: - časová flexibilita - řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: - služební automobil - služební telefon - zaškolení v oboru - zázemí stabilní společnosti První kontakt: - emailem na adresu <!--po ...
U4P s.r.o. Hlaváčova 395, Pardubice Plný úvazek