Volné pracovní místo  Brusič/ka na kulato

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • broušení na brusce na kulato a na plocho

Požadujeme:
  • vyučení obráběč kovů - nástrojař
  • praxe 2 roky v broušení nakulato
  • čtení výkresové dokumentace
  • zodpovědnost a chuť pracovat
  • přesnost a samostatnost

Nabízíme:
  • zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • jednosměnný provoz, pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod
  • týden dovolené navíc
  • dotované podnikové stravování, cena oběda 42,- Kč
  • roční odměny
  • mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,- Kč měsíčně
  • zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
  • služby firemního pneuservisu
Kontakt: telefonicky PO-PÁ 8:00 - 14:00, e-mailem.

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024