Volné pracovní místo  BRUSIČ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 280–21 420 Kč / měsíc

Náplň práce: Obsluha konvenčních obráběcích strojů - frézování, soustružení, broušení tvarů, broušení na plocho, vylepšování výrobních postupů, navrhování přípravků
Požadavky na uchazeče: SŠ /SOU - strojírenský obor, manuální zručnost, výborné technické myšlení, praxe v oboru obrábění kovů, zkušenosti v oblasti broušení, důraz na kvalitu a přesnost
Nabízíme: plat Plat od 17 280 do 21 420 Kč hrubého + 15% prémie, firemní benefity (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj.), dvousměnný provoz, práci ve stabilní, rozvíjející se nadnárodní společnosti
Nástup: březen 2017
Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete svůj životopis na adresu: Groz-Beckert Czech s.r.o., Mgr. Kateřina Šítalová, U Sirkárny 252 ,370 41 České Budějovice, použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017