Volné pracovní místo  Brusič/ka pro strojní broušení a rovnání, dobré spojení z/do Kroměříže

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Zborovice
  • Náplň práce: obsluha brusek ploch, měření hotových výrobků
  • Požadujeme - vzdělání nižší střední odborné, pozice je vhodná i pro absolventy, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • Nabízíme: 5. týdnů dovolené, závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele, nástup ihned, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář nebo kontakt na tel. použijte odpovědní formulář p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup + prohlídku pracoviště.
  • Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 6.1.2020 do 30.6.2020