Volné pracovní místo  Čalouníci

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ČALOUNÍCI
3 měsíce zkušební doba
Pokud - bude člověk šikovný bude mu prodloužena smlouva na neurčitou.
Náplň práce: Zhotovovat, montovat, opravovat a renovovat: Židle, Křesla, Čalouněné postele, Sedačky - Podílet se na vývoji prototypů - Spolupracovat se švadlenami
Požadujeme: Vyučen/a (čalouník/švadlena) - výhodou, Čtení technické dokumentace, Manuální zručnost, Orientace na kvalitu, Když vznikne nestandardní situace, nebudete se bát pomoci ostatním

Nabízíme: Individuální finanční odměny (roční bonus, příspěvek na dovolenou a na Vánoce, finanční dar při jubileích...) Můžete čerpat firemní benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, palivové dřevo za výhodné ceny, výrobky JELÍNEK za zvýhodněné ceny...) Můžete se účastnit firemních akcí
První kontakt: emailem na adrese použijte odpovědní formulář nebo na telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář

ov. 13.3.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.3.2024 do 14.3.2025