Volné pracovní místo  Celní deklarant/ka

Firma RAVAK a.s.
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: celní deklarant/ka
Kontakt: Triner Jan Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 7:00 - 15:30 hod.
Náplň práce:
  • Komplexní vedení celní agendy společnosti
  • Zastupování společnosti v celním, daňovém a správním řízení
  • Velmi dobrý přehled o problematice celních služeb, orientace ve veškeré související dokumentaci
  • Znalost platných celních předpisů, pravidel a celního sazebníku
  • Zajišťování celního řízení (systém Helios) včetně odbavení na celnici
  • Zpracování statistického hlášení Intrastat na podkladě poskytnutých dokladů a doplňujících údajů
  • Znalost preferenčního/nepreferenčního obchodu
  • Vystavování dokladu pro uplatnění preferenčních dohod
  • Informování vedení společnosti a zákazníků o legislativních změnách a z nich plynoucích
požadavků na celní řízení
Požadujeme:
  • praxe v oboru a znalost celní problematiky podmínkou
  • ÚSO vzdělání (ekonomický směr)
  • PC uživatelsky (MS Office + Hélios CLA, BYZNYS výhodou)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost pracovat analyticky, samostatně i v týmu
  • komunikativnost, stresová odolnost, systematičnost
  • angličtina písmem vítána
Zaměstnanecké výhody:
Pololetní a roční odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvky ze sociálního fondu, závodní stravování, školicí a vzdělávací aktivity.
Nástup možný dle dohody. Mzda: 40 000,- Kč
Místo výkonu práce: RAVAK a.s., Obecnická č.p. 285, Příbram I

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.1.2024

Máte zájem o nabídku Celní deklarant/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jan Triner, personální ředitel z RAVAK a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Celní deklarant/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.