Volné pracovní místo  Celní deklaranti

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Významná a stabilní česká strojírenská společnost hledá nového, spolehlivého a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici odborný referent/ka - celní deklarace, fakturace.
Náplň práce:
o celní deklarace a proclívání zboží mimo EU,
o připravování podkladů pro celní řízení a komunikace se spediční firmou,
o zpracování příslušných podkladů,
o vystavování celních dokladů,
o zajišťování celního řízení včetně odbavení na celnici,
o ověřování správnosti deklarovaných zásilek,
o zpracování statistického hlášení Intrastat na podkladě poskytnutých dokladů a doplňujících údajů,
o spolupráce s celní správou,
o vystavování faktur,
o komunikace i s ostatními kolegy v rámci celé společnosti
o práce se ERP systémem společnosti Helios Nephrite,
Požadavky:
o zkušenosti v oblasti celního řízení,
o zkušenosti se systémem registrovaného vývozce - REX výhodou,
o znalost o platných celních předpisech a pravidlech,
o znalost práce se systémem Helios Nephrite výhodou
o schopnost pracovat samostatně a v týmu,
o preciznost, pečlivost a schopnost řešit problémy,
o znalost Aj či Rj výhodou
o řidičský průkaz sk. B.
5 dnů bonusového volna navíc, příspěvek na stravné, příspěvek na životní pojištění,měsíční prémie, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, možnost ubytování ve firemní ubytovně, zaměstnanecké půjčky, vzdělávací kurzy, školení.
Kontakt na tel. od 6:00 do 14:30 hod, na mail.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Ruština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 17.4.2024

Máte zájem o nabídku Celní deklaranti?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Kotásková z T Machinery a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Celní deklaranti

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.