Volné pracovní místo  Celní deklarant/ka - Kladno

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Nadnárodní logistická společnost ESA - Hitachi Transport System Group poskytující komplexní logistické služby se sídlem v Kladně hledá kandidáta/-tku na pozici:

Celní deklarant/ka Kladno

Popis pozice:

Vystavování a zpracování celních dokumentů
Komunikace s celními orgány – zastupování přímé a nepřímé
Práce v rámci interního týmu CD
Práce s celním systémem
Zodpovědnost za související administrativu a dodržování celních a daňových norem
Navrhování zjednodušených postupů
Tvorba povolovacích řízení u státní správy spojených s celní problematikou

Nabízíme:

Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s nadnárodní účastí
Samostatnou a zodpovědnou práci
Motivující finanční ohodnocení
Stravenky
21 dní dovolené
Pojistka odpovědnosti při výkonu povolání hrazená zaměstnavatelem
Možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

SŠ vzdělání s maturitou
Praxe v oboru
Výborná znalost celní a daňové problematiky
Znalost práce na PC ( MS Office )
Řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017