Volné pracovní místo  Chemičtí inženýři přístrojů, strojů a zařízení a specialisté v příbuzných oborech

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 37 000 Kč / měsíc

Požadujeme: vzdělání na škole s technickým nebo chemickým zaměřením, znalost anglického jazyka slovem i písmem (aktivní znalost), technickou kreativitu, analytické schopnosti, schopnost pracovat s daty a informacemi, proaktivní přístup a otevřenost ke změnám v profesním růstu (ochotu se i nadále vzdělávat). Druhý cizí jazyk výhodou.
Náplň práce: kontinuální zlepšování výrobních ukazatelů optimalizace a zlepšování procesů a jejich uvádění do praxe, koordinace činnosti při zavádění nových výrobků a technologií.
Nabízíme: práci v nadnárodní společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, ubytování v bytovém studiu nebo příspěvek na bydlení/dojíždění, příspěvek na stravování v místní restauraci.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 20.9.2019

Máte zájem o nabídku Chemičtí inženýři přístrojů, strojů a zařízení a specialisté v příbuzných oborech?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jitka Honzáková z Procter & Gamble - Rakona, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Chemičtí inženýři přístrojů, strojů a zařízení a specialisté v příbuzných oborech

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.