Volné pracovní místo  Číšníci a servírky

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 12 000–17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem.
Náplň práce:
  • Obsluha hostů a servis
  • Přijímání objednávek a jejich předávání kuchyni nebo baru

Požadujeme:
  • Komunikativnost, příjemné vystupování a orientace na zákazníka
  • Zkušenosti na obdobné pozici či praxe v oboru
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Časová flexibilita a odolnost vůči stresu

Nabízíme:
" Nově otevřená pobočka renomované restaurace
" Odměny nad rámec fixní mzdy
" Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
" Zajímavé finanční ohodnocení
" Práci ve fungujícím a stabilním týmu
" Profesní růst

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce: NC Olympia Brno, U Dálnice 777, 664 42 Modřice, Brno

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 7.8.2017