Volné pracovní místo  ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 140 Kč / hodinu

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Juříčková, tel. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář Pracovní doba: Po-Pá 10:00-22:00 hod., So 13:00-24:00 hod., Ne 15:30-22:00 hod., střídání krátký/dlouhý týden.
Požadujeme: zkušenosti v oboru výhodou.
Náplň práce: obsluha zákazníků.
Nabízíme: možnost zaučení.

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kontakt z Petra Juříčková

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.