Volné pracovní místo Číšníci - servírky

7.9.2016
Simona Včeláková
Místo pracoviště
Jiráskovo náměstí 12, Kolín V, 280 02, Kolín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Turnusové služby

Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru, samostatnost, trestní bezúhonost, komunikativnost, směny dle dohody (krátký/dlouhý týden).

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Servírka
Restaurace Penzion U Zlomené lyže na Šumavě, zaměřená na Českou kuchyni hledá do svých řad servírku/číšníka.
Pancíř s.r.o. Belvederská 2,340 00 Železná Ruda Plný úvazek
aktivní
Číšník, servírka
Náplň práce: obsluha zákazníků pivnice, roznos nápojů Požadavky: zkušenosti s prodejem zboží, s komunikací se zákazníkem, v ideálním případě s hostinskou činností Pracovní doba: turnusové služby - krátký/dlouhý týden PO - NE: 10:0 ...
Fresh Country s.r.o. Masarykova 987, Kolín Plný úvazek
aktivní
Servírka/číšník
Náplň práce: obsluha zákazníků a drobné práce v kuchyni. Praxe není potřeba - vše zaučíme. Nástup možný ihned Zaměstnanecké slevy Pracovní doba: krátký/dlouhý týden: 9:00 - 21:00hod. Kontakt: telefonicky nebo emailem: <!--poslatEm ...
Abdenour Imarazene Rorejcova 906, Kolín Plný úvazek
aktivní
Servírka, číšník
Požadavky: zdravotní průkaz Pracovní doba: krátký a dlouhý týden - 10:00 - 22:00 hod. Kontakt: e-mailem, osobně PO-PÁ: 14:00 - 15:00 hod.
Trojka Restaurant s.r.o. Polepská 667, Kolín Plný úvazek
aktivní
Číšník/servírka - obsluha snídaní
Požadujeme: vyučení v oboru, praxi min. 1 rok. Pracovní poměr na dobu určitou (půl roku) s možností prodloužení. Kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně (Po, Út 10-15 hod.).
Culinaria Art s.r.o. Komenského 40, Ratboř Plný úvazek
aktivní
Číšník/servírka