Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Číšník/servírka, Someliér
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Číšník/servírka Zlín, Someliér Zlín

Volné pracovní místo Číšník, barman, servírka.

2.8.2016
ADAMANTIS GROUP, s. r. o.
Místo pracoviště
337, Pozlovice, 763 26, Pozlovice
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Turnusové služby

Jazykové znalosti výhodou. Ubytování v hotelu, zaměstnanecká strava.

Podobné nabídky práce

Servírka
Restaurace Penzion U Zlomené lyže na Šumavě, zaměřená na Českou kuchyni hledá do svých řad servírku/číšníka.
Pancíř s.r.o. Belvederská 2,340 00 Železná Ruda Plný úvazek
aktivní
Číšník, servírka.
Požadavky: vyuč. v oboru, nebo praxe v oboru výhodou, prof. přístup, samostatnost, komunikativnost. Benefity: 25 dnů dovolené, zam. stravování, výhodné rekreace: Jáchymov, Fr. Lázně, Piešťany a Jeseník, možn. zaměstn. ubytování, g ...
Lázně Luhačovice, a. s. Lázeňské náměstí 436, Luhačovice Plný úvazek
včera
Servírka / číšník / kuchaři
Náplň práce: obsluha hostů jídla + nápoje a obsluha provozu bowlingu Požadavky: slušnost, čistota, příjemné vystupování, znalost PC základy Veškeré zaměstnanecké výhody, po 3 měsících náborový příspěvek 3000 Kč. Telefonicky 7-17 ...
FAKT, spol. s r.o. Hlavní 67, Pozlovice Plný úvazek
týden
Číšníci a servírky
Požadavky: zákldní znalost práce na PC, znalost alespoň 2 jazyků (angličtina, němčina, ruština), příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, flexibilitu, spolehlivost a zodpovědný přístup, ochota učit se novým věcem Náplň práce: p ...
Bolander, s. r. o. Jurkovičova alej 857, Pozlovice Plný úvazek, Brigády
týden
Číšník/servírka - pomocný kuchař/ka.
Náplň práce: obsluha zákazníků v rest. provozu, pomocné práce při přípravě jídel. Požadavky: praxe v obsluze není podmínkou. Telefonicky Po-Pá 8-13 hod.
SLAVGAST s.r.o. náměstí Mezi Šenky 123, Slavičín Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Jedná se o obsluhu klientů v restauračním zařízení.
ZAREMBA Stav Group SE Družba 1223, Brumov-Bylnice Plný úvazek