Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Číšník/servírka, Someliér
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Číšník/servírka Zlín, Someliér Zlín

Volné pracovní místo Číšník, servírka.

2.8.2016
Kvit.co, s. r. o.
Místo pracoviště
K. H. Máchy 1230, Kvítkovice, 765 02, Otrokovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadujeme cit pro komunikaci s hostem, zájem o gastronomii, smysl pro týmovou práci, znalost angličtiny/němčiny výhodou. Práce v mladém kolektivu.

Podobné nabídky práce

Číšníci a servírky
Náplň práce: samostatnost při obsluze zákazníků, práce s pokladním systémem, příprava a úklid pracoviště, zkušenosti s přípravou tabulí na rauty a společenské akce, výhodou vyučení v oboru popř. praxe. Požadavky: nejlépe zkušenost ...
Karel Lutonský 8, Lutonina Plný úvazek
týden
Náplň práce: spočívá v obsluze hostů, výdej meníček přes oběd, obsluha sázkového stroje, inventura zboží Požadavky: samostatnost, pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
Soňa Pazderová náměstí Míru 1, Fryšták Plný úvazek
Požadavky: spolehlivost, příjemné vystupování, ŘP sk. "B" vítán, praxe v oboru nebo po vyučení Osobní návštěva na pracovníšti v době od 11-20 hod.
Pavel Mikulík Dlouhá 140, Slušovice Plný úvazek
aktivní
Číšník/servírka.
Telefonicky 7-15 hod. nebo osobně na pracovišti.
GastroAutobar, s. r. o. Náves 643, Zlín Plný úvazek
Obsluha na restauraci, krátký a dlouhý týden Možno i jako brigáda na dohodu o provedení práce Výhody: stravování, doprava na hotel
RRS JELENOVSKÁ, a.s. Jelenovská, Valašské Klobouky Plný úvazek, Brigády
Do nově otevřené provozovny restaurace a penzionu Dobré Hnízdo ve Zlíně-Malenovicích hledáme osobu na pozici servírka/číšník. Náplň práce: servis, obsluha, kasírování, příprava kávy, příprava míchaných nápojů, kontrola skladových ...
Magdaléna Šestáková Fügnerova 309, Zlín Plný úvazek