Volné pracovní místo  Číšník/servírka

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 75 Kč / měsíc

Pracoviště: Šmeralova č.p. 1116/10, Olomouc. Nástup možný ihned.
Stylová, moderní studentská pivnice hledá do svého provozu - PIVNICE DOGA v Olomouci zkušeného(ou) číšníka/servírku.

Požadavky:
  • vzdělání v restauračním oboru podmínkou
  • praxe v provozu restaurací či obdobném zařízení
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • příjemné a profesionální vystupování
  • obchodní duch
  • samostatnost, orientace na cíl, ochota učit se nové věci
  • smysl pro kreativitu, flexibilita

Výhody: předchozí praxe, vždy dobrá a usměvavá nálada.

Náplň práce: obsluha hostů.

Nabízíme: HPP, možno i DPP; prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj; zajímavé mzdové ohodnocení s motivačním faktorem; prostředí prosperující firmy, příjemný kolektiv.

První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 21.11.2016