Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Uklízečka
Lokalita:
Třebíč
Zveřejnil:
Úřad práce Třebíč
Může se Vám hodit:
Uklízečka Třebíč

Volné pracovní místo ČISTIČ/KA VLAKOVÝCH SOUPRAV (PRACOVIŠTĚ OKŘÍŠKY)

3.8.2016
K.H.+ H., s.r.o.
Místo pracoviště
Okříšky
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Turnusové služby

Popis pracovní nabídky

  • uklízení vlakových souprav

Podobné nabídky práce

Úklidový pracovník
Popis pozice: -úklidové práce ve společných prostorách bytových domů a administrativních nebo průmyslových objektech -vyhrazeno pro osoby zdravotně znevýhodněné OZP Požadujeme: -základní vzdělání -manuální zručnost, vstřícnost a ...
Jihomoravská akciová, a.s. Budischowského 1073, Třebíč Zkrácený úvazek
týden
ÚKLIDOVÉ SLUŽBY
Pracovní místo je lurčeno přednostně invalidním důchodcům nebo OZZ, vhodné i pro starobní důchodce, ženy na mateřské dovolené. Požadujeme odpovědnost, spolehlivost. Pracovní doba: Po - Pá 17,00 - 20,00 hod.
AGP PLUS SERVICE s.r.o. K Hoře 1572, Moravské Budějovice Zkrácený úvazek
týden
uklizečka
Volné místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní náplň uklizečka výrobních prostor, venkovních prostor a kanceláří. Zkrácený pracovní úvazek - 22,5 hodin/týden. Pracovní doba dle domluvy. Vhodné spíše pro zájem ...
Antonín Hotový Úvoz 1015, Jemnice Zkrácený úvazek
aktivní
UKLÍZEČ/KA
- čistota, pracovitost, spolehlivost- úklid šaten, domácností, kanceláří a venkovních prostor
Petra Chlandová Nádražní 183, Náměšť nad Oslavou Zkrácený úvazek
aktivní
Pracovník úklidu
- jedná se o DPP !!!!!! - úklid probíhá v pracovní dny (1 hodina denně a 1 x v týdnu 2 hodiny za den) - vhodné pro uchazeče o zaměstnání z Třebíče - čistý trestní rejstřík, ochota pracovat, zodpovědnost, - na email <!--poslatEmail ...
SOBES s.r.o. Velkomeziříčská 371/47, Třebíč Brigády
aktivní
UKLÍZEČKA
- pracovní doba bude upřesněna - určeno výhradně pro OZP !!!
DaKtex s.r.o. Komenského nám. 135/3, Třebíč Zkrácený úvazek