Volné pracovní místo  CNC operátor ohraňovacího lisu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 110–160 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Veselí nad Lužnicí;
Požadujeme:
  • chuť pracovat a učit se nové věci; výuční list nebo SŠ vzdělání technického zaměření; praxe na ohraňovacím lisu velkou výhodou; znalost čtení technické dokumentace; znalost práce s posuvným měřidlem, úhloměrem; počítačovou gramotnost (základní znalost Windows); spolehlivost a přesnost; ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny);
Náplň práce:
  • tvarování komponentů a dílců z nerezového plechu pomocí CNC ohraňovacího lisu dle výkresové dokumentace;
Nabízíme:
  • zázemí dynamicky rozvíjející se české společnosti s mezinárodní působností a s 20-ti letou historiíí; zajímavou a samostatnou práci; mzdu závislou na profesní odbornosti: 110-160kč/hod (včetně příplatků za noční směny a víkendy cca 21 000 - 31 000 Kč měsíčně); příplatek za noční směnu nad rámec zákona (20% po celých 12 hod); prémie za nemarození 1000kč měsíčně; příspěvek na stravování ve výši 55% ceny jídla; kvalitní zaškolení a vybavení; čisté a bezpečné pracovní prostředí; pozici vhodnou pro muže i ženy; profesního rozvoj v oblasti obsluhy CNC ohraňovacího lisu dle níže uvedeného plánu;
Na Vaše životopisy se těšíme na emailu použijte odpovědní formulář či na Vaše zavolání na telefonu použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2016