Volné pracovní místo CNC programátor

14.5.2016
VALIANT - TMS Czech s.r.o.
Místo pracoviště
Hálkova 171/2, Hodolany, 779 00, Olomouc
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického zaměření,
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost, flexibilita a odolnost vůči stresu,
  • znalost technologie obrábění technických výkresů,
  • znalost programování v Catia Machining a systému Sinumerik výhodou,
  • znalost cizího jazyka (NJ / AJ).

Náplň práce:

  • programování CNC strojů,
  • práce s technickou dokumentací,
  • optimalizace výrobních postupů,
  • zodpovědnost za kvalitu a plnění výrobních plánů,
  • úzká spolupráce s oddělením technologie.

Neozveme-li se Vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT – TMS Czech s.r.o., IČ: poslat email dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou.

Benefity

  • Jiné výhody

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní
  • Němčina – aktivní