Volné pracovní místo  CNC programátor/technolog laserového mikroobráběcího stroje

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Požadavky: min. SŠ technického směru, ideálně praxe 1-2 roky, základní znalost Aj, základní znalost programování výhodou, vhodná znalost CAD-CAM (Visi), orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC, ŘP sk. .B
Náplň práce: Tvorba CAD (2D, příp. 3D) následně generování CAM programu. Následující technologická příprava a obsluha 5 osého laserového mikroobráběcího stroje. Jedná se o jedinný stroj svého druhu v ČR. Slouží pro řezání supertvrdých materiálů jako diamant, safír, keramika, tvrdokov a další aplikace v mikroobrábění. Výsledným produktem jsou řezné nástroje s břitem z diamantu apod.
Nabízíme: dlouhodobý prac. poměr, práci v oboru supertvrdých diamant. materiálů, bonusové hodnocení, flexibilitu časového rozvržení prac. doby, mobilní telefon.
PRVOTNÍ KONTAKT MAILEM - zašlete prosím životopis s fotkou mailem na: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.9.2016