Volné pracovní místo  Community Lead

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: e-mail: použijte odpovědní formulář

Hledáme Community Lead, který nám pomůže vybudovat silnou a inkluzivní komunitu, podpoří uchazeče v průběhu přijímacího řízení, zajistí pokrok studentů, porozumí jejich potřebám a zajistí jasnou komunikaci v rámci interních komunikačních kanálů.
Pracovním jazykem je AJ. Hledáme vynikajícího komunikátora se schopností porozumět individuálním a skupinovým potřebám s prokazatelnou schopností navrhovat, zavádět a jasně a důsledně komunikovat procesy; se zkušenostmi s organizací a/nebo facilitací akcí; praktický, dobře organizovaný a orientovaný na výsledky, schopný samostatně řídit svůj čas, stanovovat priority a dosahovat výsledků; se zkušenostmi s neformálním vzděláváním; vzdělávací mobilitou, se zkušenostmi s různými skupinami lidí, porozumění intersekcionalitě, zájem o navrhování inkluzivních prostor a procesů. Působí jako hlavní kontaktní osoba a "důvěryhodná osoba" pro uchazeče a studeny 42 Prague.

Náplň práce:
  • Působení jako hlavní kontaktní osoba pro uchazeče a studeny 42 Prague
  • Sledování pokroku uchazečů a studentů a zajištění co nejvyšší míry konverzace a udržení studentů.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2023

Máte zájem o nabídku Community Lead?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tetiana Stadnyk z 42 Prague z. ú.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Community Lead

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.