Volné pracovní místo  CONTENT ADMINISTRATOR

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Služba Restu.cz expanduje na Slovensko a pro správu webu hledáme kolegyni/kolegu, který slovenštinu ovládá slovem i písmem. Uvítáme zkušenost s kreativním psaním textů pro Facebook nebo blog a překlady textů.
Pracovní náplň:
  • vytváření a správa webového obsahu
  • customer suppoort (kontrola rezervací, řešení problémových rezervací za zákazníky
  • social network-copywriting (facebook, twitter, blog) - přidávání příspěvků - zodpovědnost za celkový vzhled social network
  • překlady do SK
  • support pro restaurace
Vyžadujeme:
  • perfektní slovenština a schopnost překladu z ČJ do slovenštiny
  • samostatná a efektivní práce
  • pečlivost, komunikativnost
  • základy SEO výhodou, nikoli podmínkou

Požadovaná znalost jazyků

  • Slovenština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 16.1.2017