Volné pracovní místo  Credit controller/ka - manažer/ka pohledávek

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • management pohledávek
  • příprava a správa obchodních smluv
  • analýza rizik a správa kreditních limitů
  • správa vadných pohledávek, komunikace s pojišťovnou
  • vedení jednoho spolupracovníka
POŽADUJEME:
  • VŠ vzdělání ekonomického nebo právního směru
  • zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
  • dobrá orientace ve finančních výkazech (výsledovka nebo rozvaha)
  • pokročilá znalost AJ slovem i písmem
  • pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)
  • předpoklady a schopnosti pracovat v týmu a úspěšně komunikovat se zákazníky
  • svědomitý a odpovědný přístup, samostatnost, schopnost rozhodovat se
NABÍZÍME:
  • notebook, mobil
  • motivující pracovní prostředí ve stabilní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou
  • profesní růst společně s firmou
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • vzdělávání v rámci skupiny + externí školení, zaměstnanecké výhody

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Ekonomika
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání

  • Ekonomika a podnikání (6341)

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2015