Volné pracovní místo CTP - operátoři

21.5.2016
ALLTUB CENTRAL EUROPE s.r.o.
Místo pracoviště
Zengrova 900, Kolín IV, 280 02, Kolín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Co Vás čeká

  • svědomité a pečlivé provádění pracovních činností dle pracovních postupů
  • odborná a administrativní činnost v průběhu přípravy zakázek k tisku
  • výroba tiskových forem na CTP, údržba CTP zařízení a vyvolávacího automatu
  • vydávání a přijímání zakázek do výroby a kontrola jejich správnosti
  • spolupráce s ostatními odděleními, podpora výroby
  • péče o pracoviště a související vybavení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SOU / SŠ vzdělání nejlépe polygrafického směru nebo dostatečnou praxi na obdobné pozici
  • práce na PC, práce v programech MS Office, práce v softwaru pro CTP
  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost, manuální zručnost, schopnost učit se nové procesy

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost předtiskové přípravy pro flexotisk a zkušenosti s výrobou fotopolymerních flexotiskových forem

Co vám můžeme nabídnout

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení+vý­konnostní prémie
  • firemní benefity – příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • poukázky na sport, kulturu, vzdělávání apod.
  • 5 týdnů dovolené
  • vlastní kantýna
  • firemní akce pro zaměstnance
  • bonus za doporučení nového zaměstnance 5 000 Kč