Volné pracovní místo Customer service

15.9.2016
Spectrum Brands Czech spol. s r.o.
Místo pracoviště
Jindřicha z Lipé 108/25, Česká Lípa, 470 01, Česká Lípa
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Neurčeno

Nadnárodní společnost zastupující přední světové značky se sídlem v České Lípě hledá do svého týmu nového člena na pozici Customer service.

Náplň práce:

  • Zadávání objednávek do SAPu dle požadavků zákazníků
  • Zajištění přepravy a kontrola správného doručení zásilek k zákazníkům
  • Řešení reklamací – dobropisy, fakturace
  • Zpracovávání reportů
  • Zpracování požadavků klientů, zákaznické dotazy
  • Podpora týmu marketingu a obchodu

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti na podobné pozici velkou výhodou
  • znalost SAP výhodou
  • znalost anglického/ně­meckého jazyka na komunikativní úrovni (centrála je v Německu)
  • uživatelská znalost MS Excel
  • pečlivost, spolehlivost, týmový hráč

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti s přední pozicí na trhu
  • příspěvek na stravování
  • finanční ohodnocení 20 000 –25 000 Kč

Místo práce: Česká Lípa

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s
motivačním dopisem.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:
  poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC – tabulkový procesor (Excel)

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní
  • Němčina – aktivní