Volné pracovní místo Databázový specialista/specialistka MS SQL - Pardubice

27.8.2016
Lion Teleservices CZ, a.s.
Místo pracoviště
Erno Košťála 870, Studánka, 530 12, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Teleperformance je nadnárodní společnost s 19ti letou tradicí v ČR a působením v 62 zemích světa s 270 kontaktními centry.
Místo výkonu práce Pardubice.
Baví Vás práce s počítačem a IT technologie? Pokud Ano. Pak hledáme právě Vás na pozici Databázový specialista MS SQL!
Co budete dělat:
Administrace MS SQL Serverů
Programování funkcí, procedur, reportů a skriptů v T-SQL
Tvorba SSIS balíčků
Tvorba reportů v SSRS

Váš ideální profil:
minimálně 2 roky zkušeností na obdobné IT pozici
znalost AJ – úroveň A1, A2
znalost programovacího jazyka C# výhodou
znalost jazyka SQL/T-SQL na pokročilé úrovni
výbornou znalost administrace MS-SQL databází
odpovědnost, samostatnost, spolehlivost a odolnost vůči psychické zátěži
schopnost práce v týmu a spolupráce s kolegy
analytické a komunikační schopnosti
flexibilita

Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost práce na směny, zkrácené úvazky, zaměstnanecký tarif, firemní snídaně, zaměstnanecké akce

První kontakt telefonicky (pracovní dny 8:00 – 17:00) nebo e-mailem.