Volné pracovní místo  Dělníci slévárny - obsluha slévárenských strojů

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Zlín - Malenovice

  • Náplň práce: Práce ve slévárně, obsluha slévárenských strojů, manipulační práce ve výrobě forem a odlitků z různých slévárenských slitin.
  • Požadavky: samostatnost, svědomitost, zručnost a fyzickou zdatnost
  • Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
  • Přihláška formou zaslaného životopisu: použijte odpovědní formulář ,nebo na tel. použijte odpovědní formulář p. Večerka.

Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup +
domluva na případné prohlídce pracoviště.

  • Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní
pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete
správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít
kdykoliv zpět.

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2024 do 28.2.2025

Máte zájem o nabídku Dělníci slévárny - obsluha slévárenských strojů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Zdeněk Večerka, Personalista z KM konsult s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Dělníci slévárny - obsluha slévárenských strojů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.