Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl
Pozice:
Obuvník, Kožešník
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Obuvník Zlín, Kožešník Zlín

Volné pracovní místo Dělníci

7.10.2016
FAGUS CZ, s.r.o.
Místo pracoviště
Hlavničkovo nábřeží 5629, Zlín, 760 01, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: dělník,strojní nebo obuvnické zaměření, manuální zručnost, znalost práce na obráběcích strojích, znalost NJ, znalost práce na vstřikovacích strojích
Náplň práce: práce na obráběcích strojích, ruční opracování obuvnických kopyt nebo práce na vstřikolisu.

Podobné nabídky práce

Opraváři obuvi
Požadavky: manuální zručnost, samostatnost, flexibilita Náplň práce: opravy obuvi, nevyučené zaučíme Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě. ...
Zdeněk Jakubů třída Tomáše Bati 5264, Zlín Plný úvazek
aktivní
Svrškaři.
Náplň práce: spodková konfekční dílna. Požadavky: manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem, vyučení v oboru není podmínkou. Pracovní doba 6-14:30 hod., úkolová mzda v závislosti na výkonu, kvalitě. Zájemci zasílat životopi ...
Gasibo, s. r. o. Zlín Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
Strojní obuvník.
Náplň práce: napínací úsek v konfekční spodkové dílně. Požadavky: manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem, vyučení v oboru není podmínkou. Pracovní doba 6-14.30 hod., úkolová mzda v závislosti na výkonu, kvalitě. Zájemci ...
Gasibo, s. r. o. Hlavničkovo nábřeží 5268, Zlín Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
Pracovník v koželužské výrobě
Požadavky: zodpovědnost a spolehlivost, výhodou je řízení vysokozdvižného vozíku. Výhody: týden dovolené navíc, stravenky
Polta s.r.o. tř. Tomáše Bati 1661, Otrokovice Plný úvazek
aktivní
Koželuh - dělníci na mokré dílně
Požadavky: VZV výhodou Náplň práce: fyzicky náročnější práce v koželužské výrobě
GARA TZL PLUS, s.r.o. tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice Plný úvazek