Volné pracovní místo  DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 14 500 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení. Nástup možný ihned.
Hrubá měsíční mzda od 14500,- Kč (po 6měsících možnost navýšení mzdy).
Náplň práce: kompletace operačních setů, skládání operačních roušek, příprava komponentů pro výrobu, chuť pracovat v týmu.
Požadavky: výuční list, manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost.
Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravování, dopravné, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, akce pro zaměstnance, stabilizační odměny, garanci stability v prosperující společnosti, zvýhodnění za směnování, práci v čistém prostředí, za kvalitní práci odpovídající mzdu.
Kontakt - paní Aneta Mrázková, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu) nebo osobně.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 27.9.2016 do 31.3.2017