Volné pracovní místo Dělník kovovýroby a montér, skladník a údržbář

3.5.2016
ALM centrum s.r.o.
Místo pracoviště
Dubovsko 277, Vizovice, 763 12, Vizovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

požadavek ŘP, manuální zručnost a dobrý zdravotní stav,

Podobné nabídky práce

Montážníci ocelových hal
Místo výkonu - ČR dle místa montáže Náplň práce: montáž konstrukcí, opláštění, pomocné práce Požadavky: manuální zručnost, pracovitost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost, loajalita, trestní bezúhonnost Výhody: prem ...
Unihal s.r.o. tř. Tomáše Bati 1766, Otrokovice Plný úvazek
aktivní
Montér stínící a garážové techniky
Nabízíme: zázemí silné společnosti, práci s vysokou mírou samostatnosti, různorodou a zajímavou práci Požadujeme: vyhláška 50/78 Sb., manuální zručnost (nepožadujeme konkrétní vzdělání), praxe v oboru VELIKOU VÝHODOU - ne podmínko ...
Montiva s. r. o. Chmelnická 455, Zlín Plný úvazek
aktivní
Sádrokartonář
praxe v oboru nutná
REVKOM, s. r. o. Zlín Plný úvazek
aktivní
ZEDNÍCI - OBKLADAČI
ZEDNÍCI - OBLADAČI - místo výkonu: celá ČR. Kontakt: tel. (kdykoliv přes den), e-mailem či osobně na adr. Praskolesy 129 (večer).
Ruslan Osiyuk Plný úvazek
aktivní
Technici
Náplň práce: nákup, montáž a oživení počítačů, testování elektronických zařízení, mechanická montáž jednoduchých zařízení, vedení skladové evidence, osazování desek plošných spojů Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání obor el ...
HaSaM, s.r.o. 45, Tečovice Plný úvazek
aktivní
Obsluha vstřikovacích strojů
Manuální zručnost. Dvanáctihodinové směny (směnnost 2 dny denní, 2 dny noční, 4 dny volna). Výhody: obědy pro zaměstnance za 35 Kč, týden dovolené navíc po odpracování 1 roku
ZÁLESÍ a.s. 207, Biskupice Plný úvazek