Volné pracovní místo dělník kovovýroby

9.11.2016
ATOMO PROJEKT s.r.o.
Místo pracoviště
Úvoz 326, Bořitov, 679 21, Bořitov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Dělník kovovýroby/obsluha zařízení v provozu kovovýroby.
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrou fyzickou kondici.
Náplň práce: příprava dílů ke zpracování, obsluha výrobních zařízení (zaškolíme). Strojírenské vzdělání výhodou, možno absolvent.
Pracovní doba 6.00–14.30 / 14.30–23.00 hod. Nástupní mzda 17.500 Kč + další benefity.
ATOMO PROJEKT s.r.o., Bořitov 326 (areál ZD – bývalá suška), Černá Hora.
Odpovědi s uvedením názvu pracovní pozice pište na:  poslat email

Podobné nabídky práce

strojní mechanik
montáž linek oživování strojů spolupráce s elektro
SPINWARE s.r.o. Brno, Kuřim, Blansko Plný úvazek
dnes
dnes
CNC obrábění Blansko
práce na soustruzích, frézkách korekce programů - Fanuc, Heidenhain
SPINWARE s.r.o. Blansko Plný úvazek
dnes
MONTÉR TURBÍN (17.000 - 25.000 Kč)
Hledáme montéry, kteří jsou ochotni cestovat za prací do zahraničí a mají zkušenosti s montáží a opravami turbín. * montážní práce při výrobě parních a plynových turbín ve výrobním závodě * montáže turbín přímo u zákazníka (včet ...
Jobs Contact Consulting, s.r.o. Jihomoravský kraj Plný úvazek
týden
VÝPOČTÁŘ / KONSTRUKTÉR S AJ (až 40.000 Kč)
Do zahraniční společnosti v Brně se hledá nnový kolega pro pevnostní výpočty a tvorbu výkresové dokumentace v 2D, 3D. Znalost AJ nutností pro denní komunikaci na firmě. * vlastní zpracování výkresové dokumentace * pevnostní výpoč ...
týden
INŽENÝR SVAŘOVÁNÍ S AJ (40.000 - 70.000 Kč)
Česká společnost působící i na mezinárodním poli hledá kandidáty na inženýra svařování i pro zahraniční projekty. Máte kvalifikaci EWE a IWE? Máte zkušenost na obdobné pozici? Láká Vás i práce v zahraničí? Ovládáte dobře anglický ...
týden