Volné pracovní místo  DĚLNÍK OPRACOVÁNÍ POLOTOVARŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
obrábění hran plastových polotovarů a výrobků, vrtání, závitování, zahlubování plastových dílů dle platné výkresové a průvodní dokumentace
začišťování/opracování plastových desek skalpelem a planžetou
pravidelná údržba svěřených strojů
dodržování pravidel BOZP
spolupráce a podílení se na zlepšování systémů procesů, jakosti, tvorbě technologických a pracovních postupů ve výrobě
Požadujeme:
SOU/SŠ – řemeslný obor, popřípadě praxe ve výrobě
průkaz VZV výhodou, ŘP sk. B výhodou
manuální zručnost, flexibilita, logické myšlení, samostatnost, nekonfliktní jednání
fyzická zdatnost, pečlivost, flexibilitu
čtení ve výkresové dokumentaci výhodou
Nabízíme:
zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
práce v čistém a bezprašném prostředí
zajímavá práce v zakázkové výrobě
práce v nepřetržitém provozu
zajímavé mzdové ohodnocení, systém zaměstnaneckých benefitů
možnost osobního rozvoje
pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou
Místo výkonu práce:
Liberec
Datum nástupu:
dle dohody, ihned
Další informace o společnosti najdete na použijte odpovědní formulář Prvotně prosím o zaslání Vašeho životopisu e-mailem, případně jej přineste na první schůzku ...

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky, prémie, firemní akce, široká škála benefitů
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu pro mimoliberecké
  • Dovolená navíc - 5 dní

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2016