Volné pracovní místo  Dělník plastikářské výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–20 000 Kč / měsíc

Výběrové řízení se uskuteční dne 25.10.2016 v 9:00 hod. ve školící místnosti v přízemí budovy ÚP ČR, KoP Šternberk, Uničovská 182/36, Šternberk.

Pracoviště: Partyzánská č.p. 464, Moravský Beroun.
Požadavky: vzdělání střední s výučním listem, základní znalost práce na PC, spolehlivost, odpovědnost a pracovní nasazení.
Náplň práce: výroba PE folií dle výrobního plánu a požadované kvalitě, spolupráce při údržbě strojního zařízení, spolupráce s mezioperační kontrolou kvality, práce ve třísměnném a nepřetržitém provozu.
Nabízíme: týden dovolené navíc dle odpracované doby, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, příspěvek na sport, zdraví a kulturu.
Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou, možné prodloužení na dobu neurčitou.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2016