Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Šička
Lokalita:
České Budějovice
Zveřejnil:
Úřad práce České Budějovice
Může se Vám hodit:
Šička České Budějovice

Volné pracovní místo Dělník textilní výroby v šicí dílně (převážně ruční)

14.10.2016
Zdeňka Podpěrová
Místo pracoviště
Dobrovodská 2284, České Budějovice 5, 1 2, České Budějovice
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: ruční a strojový střih metráže, příprava pro textilní výrobu

Požadujeme pracovitost, zručnost, fyzickou zdatnost – v pracovní náplni je také manipulace s metráží

Nabízíme: jednosměrný provoz, pracovní doba 6.00–14.00, So, Ne, svátky volno

Podobné nabídky práce

VEDOUCÍ TEXTILNÍ VÝROBY - MISTROVÁ
PP na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení, prac. doba 7:00 - 15:30 hod., vzdělání ÚSO oděvní nebo průmyslová škola oděvní
Jiří Palička nám. Jiráskovo 72, Dolní Bukovsko Plný úvazek
aktivní
ŠIČKA
Kontakt e-mailem, nebo telefonicky. Doba praxe výhodou.
PROFIMEX, spol. s r.o. Pod tratí 421, Týn nad Vltavou Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
POMOCNÁ ŠIČKA
aktivní
PRACOVNÍK/ICE VE VÝROBĚ PLETENIN (ŘETÍZKOVÁNÍ)
PRAXE PODMÍNKOU! Požadujeme: VYUČENÍ V OBORU PODMÍNKOU -› znalost textilní/oděvní výroby podmínkou, výše platu závisí na prokázané praxi, příspěvek na stravování, pro dojíždějící částečný příspěvek na dopravné, dodatková dovolená, ...
FN spol. s r.o. Riegrova 1745/59, České Budějovice Plný úvazek
aktivní
ŠVADLENA - ŠIČKA
VYUČENÍ V OBORU PODMÍNKOU, zkušenost v textilním odvětví, bydliště ČB nebo blízké okolí,pracovní doba 6:00 - 14.30, zaměstnanecké benefity. V případě zájmu zašlete životopisy na e-mail <!--poslatEmail--> nebo poštou na adresu prov ...
aktivní
ŠVADLENA, KREJČÍ/OVÁ
PP plný nebo možnost zkráceného úvazku Náplň práce: šití konfekčních oděvů z různých materiálů Požadavky: znalost profese, flexibilita, vyučení v oboru nebo alespoň praxe 5 let, znalost NJ výhodou Zam. výhody: příspěvek na dojíždě ...
Vladimír Dušek 37, Mazelov Plný úvazek