Volné pracovní místo  Dělník v elektrotechnice (montáž elektrických nebo energetických zařízení)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 10 700–14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce dle pozice:
  • kompletace komponentů dle zadaných instrukcí
  • práce na výrobě transformátorů
  • kontrola a testování hotových výrobků
  • svařování

Požadavky:
  • spolehlivost, zodpovědný přístup
  • ochota pracovat ve směnném provozu – 2 směny
  • fyzická zdatnost
  • praxe ve výrobním prostředí výhodou
  • velkou výhodou: svářečské osvědčení, elektro vyhláška 50, průkaz na VZV

NABÍZÍME:
  • hlavní pracovní poměr a zázemí nadnárodní společnosti
  • dovolená nad rámec zákona
  • dotované stravování a horké nápoje na pracovišti
  • systém příspěvků k základní mzdě
  • firemní pracovní oděv

V případě zájmu zašlete prosím životopis na použijte odpovědní formulář nebo se dostavte vyplnit přihlášku na vrátnici společnosti Tamura na adrese Hakenova 22, Znojmo (hala pod kolejemi při ulici Uhelná).Těšíme se na Vaše reakce.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2015 do 31.12.2015