Volné pracovní místo  Dělník výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 500–19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46c

POŽADAVKY:
  • nejlépe SOU/SŠ vzdělání
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

NÁPLŇ PRÁCE:
  • práce v nepřetržitém nebo třísměnném provoze
  • obsluha výrobního zařízení
  • vedení výrobní dokumentace
  • jeřábnické - vazačské práce

NABÍZÍME
  • práci v perspektivní společnosti, jistotu práce a výdělku, příjemné moderní prostředí
  • pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
  • nástupní mzda 15.500 - 19.000,- Kč, příplatky nad rámec stanovený zákoníkem práce, měsíční motivační odměna, růst mzdy po zaučení
  • firemní benefity: roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, 5 týdnů dovolené, a jiné.
Hlásit se na e - mail : použijte odpovědní formulář nebo na tel. č. použijte odpovědní formulář / po - pá vždy od 8.00 do 14.00 hodin /

POZNÁMKA:
  • DONÉST ŽIVOTOPIS

Z : 23.8.2016

Benefity

  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravné
  • Podnikové stravování - příspěvek na stravné
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017