Volné pracovní místo dělník/dělnice

7.11.2015
E.B.J.-produkt s.r.o.
Místo pracoviště
K. Marxe 1689, Jirkov, 431 11, Jirkov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Osobní kontakt Po – Pá – od 9,00 – 12,00 hod. (s doporučenkou).

Místo výkonu práce – E.B.J.-produkt s.r.o., K. Marxe č.p. 1689, 431 11 Jirkov 1

Požadujeme – manuální zručnost, praxe min. 1 roky, PP na dobu určitou s možností prodloužení,

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Operátor lakovny - 22 000 Kč
- práce v lakovně - lakování a barvení kovových dílů - práce v automobilovém průmyslu - kontrola kvality nalakovaných dílů - příprava barev - příprava materiálu k lakování
ADECCO spol.s r.o. Kadaň Plný úvazek
týden
Řidič VZV - Klášterec nad Ohří
- naskladnění a vyskladnění zboží, materiálu - řízení VZV - nakládání palet - práce v papírenském průmyslu
ADECCO spol.s r.o. Klášterec nad Ohří Plný úvazek
týden
Montážní dělník - kompletace kovových skříní - Kadaň
- montážní práce - kompletace kovových skříní - práce na montážní lince - nenáročná manuální práce - kontrola vyrobených dílů - opravy poškozených dílů - balení komponentů POUZE RANNÍ A ODPOLEDNÍ SMĚNY!!! V PŘÍPADĚ ZÁJMU I NEPŘE ...
týden
Specialista na skladové hospodářství
Pracovní náplň: • vedení interního skladu, vč. vedení personálu • vedení vnitropodnikového systému hospodaření se zbožím • vydávání zboží pro výrobu a jeho zpětné naskladňování • udržování pořádku a čistoty ve skladu • naskladňov ...
Randstad s.r.o. Ústecký kraj Plný úvazek
týden
Velký nábor operátorů- až 24 900kč+ příplatky
- Nabízíme několik operátorských pozic vhodných pro ženy i muže: - Montážní práce (dveřní panely) - Obsluha automatizovaných strojů - Manipulant (zásobování linky)
ADECCO spol.s r.o. ústecký kraj Plný úvazek
týden
Operátoři Mladá Boleslav 26.000,-Kč
Výroba Autochladičů
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek
týden