Volné pracovní místo  DĚLNÍK/NICE

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Grenzo, s.r.o. pracoviště, Lanšperk č.p. 63, Dolní Dobrouč
562 01 Ústí nad Orlicí 1
PŘIJMEME DO DŘEVOZPRACUJÍCÍ VÝROBY TRUHLÁŘE/DĚLNÍKY
VÝROBNÍ NÁPLŇ: Produkty pro včelaře - rámečky, úly a další příslušenství.
MÍSTO: Grenzo, s.r.o., Lanšperk 63, 562 01 Ústí nad Orlicí (prostory výrobce ASTO nábytek)
POŽADAVKY: Manuálně zručný, zodpovědný a schopný samostatné práce; u truhlářů praxe v oboru vítána nebo i ve strojní výrobě; výuční list v oboru truhlář/nábytkář výhodou. Prostor k zapracování jak ve strojní, tak v manuální výrobě.
NABÍZÍME: Práci na poloviční/plný úvazek dle vzájemné domluvy v jednosměnném provozu (6:00-14:30). Zajímavou práci v přátelském kolektivu a v prostředí, které má budoucnost, protože bez včel by příroda a celý koloběh nemohly fungovat.
PLATOVÉ OHODNOCENÍ: hruba mzda truhláře 19.000 Kč, dělníka 16000 Kč + placené přesčasy a příspěvek na dopravu.
V případě zájmu kontaktujte pana Sekvardu telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář nebo na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.8.2016